Визначення Паблік Рілейшнз - Паблік Рілейшнз


Паблік Рлейшнз - Визначення Паблік Рілейшнз - Паблік Рілейшнз «Паблік рілейшнз» (Public relations) в перекладі з англійського означає «суспільні зв′язки», «розповідь для публіки», «суспільні відносини», «вивчення і формування громадської думки». Виникнення і розвиток ПР було обумовлене законами, традиціями і потребами суспільства.
Широко розвинена «ПР-індустрія» у Великобританії. Англійські фахівці дають наступне визначення Паблік Рілейшнз:

Паблік Рілейшнз - керований процес комунікації між фірмою і суспільством, покликання якого інформувати громадськість про діяльність фірми з комерційними, спеціальними або іншими цілями. Цілі ж ці повинні бути ясними, соціально корисними, а інформація по їх досягненню - точною і без пропагандистської забарвленої.
Форекс, Forex в Полтаві на http://poltava-city.com/info/77.
Ніякої «китайської стіни» між ПР і прямою рекламою не існує, хоча є істотні відмінності (таблиця 1.1). ПР - мистецтво створювати в зовнішньому середовищі умови, що забезпечують успіх і пов′язані з цінностями, лежачі поза властивостями продукції, що мають позитивне загальнолюдське значення. ПР - це безпосереднє спілкування з масами, «клей», який в′яже до фірми покупців.


Таблиця 1.1

Відмінність Паблік Рілейшнз від традиційної прямої реклами

п/п

Порівнювані параметри

Паблік Рілейшнз

Традиційна пряма реклама

1

Мета

• Формування ситуації успіху фірми;

Збут товарів і/або послуг

Керований імідж;

• Рішення нестандартних задач і усунення суперечностей

2

Найбільш типові засоби

ЗМІ + набір з не меншого 300 заходів ПР

ЗМІ

3

Постановка завдання

Керівництво фірми


Tags: , , , , , ,

Паблік Рлейшнз


Схожі записи

This entry was posted on Sunday, March 2nd, 2008 at 09:15 and is filed under Паблік Рлейшнз. You can follow any responses to this entry through the feed. Both comments and pings are currently closed.